ЗАХИСТ БАКАЛАВРІВ ХУДОЖНЬОГО ТЕКСТИЛЮ

Наприкінці червня у Львівській академії мистецтв буде відбуватися захист дипломних робіт БАКАЛАВРІВ усіх кафедр.

Кафедра ХУДОЖНЬОГО ТЕКСТИЛЮ запрошує усіх поціновувачів мистецтва на перегляд захистів дипломних робіт наших випускників, який відбудеться 24  червня 2016 року у приміщенні Галереї мистецтв ЛНАМ.

Цьогорічні випускники традиційно готують широкий спектр тематичного наповнення та різноманітність форм творів текстильного мистецтва.

Враховуючи розподіл навчання на кафедрі за спеціалізаціями «художнє ткацтво» і «художній розпис тканини», дипломні роботи їх випускників передбачають представлення мистецьких творів та виробів в рамках означених текстильних технологій. Разом з тим ці рамки досить широкі і дають можливість молодим митцям втілити  творчі задумі у своїх авторських уподобанням.

У цьому році глядачі будуть мати можливість познайомитися не лише з традиційними формами гобелену та панно, які отримують нове своєрідне втілення, але й з різноманітними експериментами щодо створенням декоративних тканин та аксесуарів для одягових ансамблів. Річ у тім, що актуальність застосування унікальних авторських тканин в дизайні одягу стає виразнішою. Саме в цьому аспекті знання та вміння фахівців художнього текстилю набувають ваги.  Загалом дизайнерська компонента в декоративному текстилі щораз активніше заявляє про себе і в роботах наших студентів. Так, приміром, у цьому році в дипломному проектуванні будуть присутні текстильні декоративні прикраси, які увійдуть у комплекс одягових тканин та аксесуарів.

Зав. кафедри художнього текстилю Печенюк Т. Г.