24 червня 2016 р.

ЗАХИСТ БАКАЛАВРІВ КАФЕДРИ ХУДОЖНЬОГО ТЕКСТИЛЮ - 2016

захисти дипломів, випускники

Цьогорічний захист бакалаврів кафедри відбувся 24 червня у чудовому просторі нової галереї ЛНАМ. Наші випускники охопили майже увесь діапазон форм сучасного художнього текстилю. Були представлені як традиційні види: гобелени, панно, так і нові для бакалаврів інсталяції. Окрім того активно прозвучали заявки дизайнерського плану. Мова йде про способи декорування тканин для одягу та створення текстильних аксесуарів - шалі, деталі декору одягу, текстильні прикраси, сумки.

Ми переживаємо складні часи змін цілої системи вищої школи. Багато говориться про переформотування освітнього процесу. Проблем звісно багато, але я дякую самовідданій праці наших викладачів, які попри усі проблеми знаходять підхід до молодих людей, не лише навчають їх необхідним основам мистецького фаху, але й провокують на сміливі експерименти і отримують добрі результати.

Зав. каф. художнього текстилю Печенюк Т. Г.