19 лютого 2016 р.

Захисти дипломів ОКР "Спеціаліст", "Магістр" - 2016

захисти дипломів, студенти, випускники

19 лютого 2016 р. відбулись захисти дипломних робіт ОКР "Спеціаліст", "Магістр" по кафедрі художнього текстилю ЛНАМ. День був дуже насиченим, захисти проходили в двох галереях: галереї ЛНАМ та "Дзига".

Особливістю цьогорічних спеціалістів і магістрів кафедри було те, що вони здобували цей освітній рівень в академії у переважній більшості після навчання в інших освітніх закладах. Тим не менше роки проведені на кафедрі суттєво вплинули на їх зростання у професійному плані.

Наші «магістри» проводили активну дослідницьку роботу, що знайшло відображення у переліку тем та глибині їх творчих пошуків під час дипломного проектування. Не менш активно працювали і здобувачі ОКР «спеціаліст», які за рівнем своїх дипломів не поступалися «магістрам». Показовим є і різноманітність тематичного скерування та формотворення нинішніх кваліфікаційних робіт випускників. Серед них: священиче облачіння (Оксана Шпакович), авторські орнаментальні тканини за народними традиціями (Олена Сіра), гобелен (Наталя Балита), інсталяція (Катерина Гаврилюк), декоративні панно (Діана Соломадіна, Олена Підлужна), перформанс (Марина Наумчук) та ансамблі авторських тканин для колекції молодіжного одягу (Анна Рай, Оксана Серотюк). Усі роботи отримали найвищі (відмінні) оцінки Державної екзаменаційної комісії, а деякі з них відзначені «похвалою» ДЕКу (О.Сіра, М.Наумчук, О.Шпакович….).

Зав. кафедри художнього текстилю Печенюк Т. Г.