17 липня 2017 р.

Запрошуємо до вступу на кафедру художнього текстилю ЛНАМ

вступ, абітурієнт, студент

Традиційне декоративне мистецтво переживає нині проблеми ідентифікації у мистецькому просторі. Кожного року, напередодні вступних кампаній, спеціалізації декоративно-прикладного мистецтва, до яких належать спеціалізації кафедри ХУДОЖНЬОГО ТЕКСТИЛЮ, зустрічаються з проблемами нерозуміння їх унікальності і широти творчого застосування серед молодих людей, що схиляються до вибору творчих професій. 
Так склалося, що нинішнє захоплення дизайном до певної міри відкидає сприйняття традиційних галузей декоративного мистецтва, які історично за своєю суттю мали визначення мистецтва предметного середовища, яке нині заполонив дизайн. І якщо в сучасному дизайні превалює функція, то декоративне мистецтво, це органічне поєднання естетичних якостей і функції (сфери застосування). Окрім того - декоративне мистецтво - це мистецтво певних технологій та матеріалів, знання яких ні з чим порівняти неможливо, і які зберігають можливості віднайдення авторських новацій.
Шануючи поступ спеціалізацій вітчизняного дизайну, ще раз нагадуємо молодим творчим особистостям, що сучасне декоративне мистецтво, а особливо ХУДОЖНІЙ ТЕКСТИЛЬ - це невичерпні можливості не лише естетизація прикладної галузі (подібно до дизайну), але й авторська креативна складова сучасного мистецтва, що охоплює багатовекторність мистецьких практик в Україні.
Запропонований альбом з деяких дипломних та курсових робіт студентів нашої кафедри допоможе зорієнтуватися у тематичній, жанровій та матеріально-технологічній різноманітності сучасних творів та виробів (ужиткова - дизайнерська сфера) текстильного мистецтва, які отримує творча молодь, навчаючись на КАФЕДРІ ХУДОЖНЬОГО ТЕКСТИЛЮ.

Серед навчальних методик на кафедрі адаптовані комп'ютерні графічні програми, які розширили діапазон технологічних засобів декорування текстильних виробів (комп'ютерний друк) , у поєднанні з традиційними техніками оздоблення. Разом з тим запроваджуються новаційні методи декорування - еко-прінт (медіум-прінт), які як найкраще втілюють неповторність авторського задуму. 
Нині кафедра розробила нові навчальні плани, які мають вагому компоненту вибіркових дисциплін, що дозволяє студентам отримувати додаткові знання за власним вибором. 
ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ, ми бажаємо Вам успіху і чекаємо на КАФЕДРІ ХУДОЖНЬОГО ТЕКСТИЛЮ.

Конкретну інфомацію щодо умов вступу можна отримати на сайті Львівської національної академії мистецтв (детальніше за посиланням) http://lnam.edu.ua/uk/conditions.html

 Завідувач кафедри художнього текстилю ЛНАМ Печенюк Таміла Григорівна

Незабаром

Слідкуйте за подіями кафедри художнього текстилю ЛНАМ!

Детальніше »