Печенюк Таміла Григорівна

Печенюк Таміла Григорівна працює на кафедрі художнього текстилю з 1979 року, пройшовши шлях від викладача до доцента кафедри. У 1996 р. захистила кандидатську дисертацію. Нині вона завідувач кафедри і працює на посаді професора. Протягом усіх років педагогічної діяльності веде основні спецдисципліни: «композиція» та «робота в матеріалі» на ІІ та V курсах, «методика підготовки магістерської роботи» на V-VI курсах...

Детальніше »

Жиліна Маргарита Павлівна

Жиліна Маргарита Павлівна закінчила Львівський державний коледж ужиткового та декоративного мистецтва ім. I. Труша та Львівську Національну Академію Мистецтв. М. П. Жиліна – відома Українська мисткиня з художнього та промислового текстилю.

Детальніше »

Кусько Галина Дмитрівна

Кусько Галина Дмитрівна народилась у Львові. У 1981 р. з відзнакою закінчила Львівський державний інститут декоративного та прикладного мистецтва. Кандидат мистецтвознавства (1988). Член НСХУ (1990). Від 1991 – доцент кафедри художнього текстилю. З 2002 по 2013 р. – вчений секретар спеціалізованої вченої ради ЛНАМ по захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Детальніше »

Шульга Зеновія Михайлівна

Зеновія Шульга народилася в м. Глиняни Золочівського р-ну Львівської обл. в Україні. Професійно-творчу кар’єру розпочала студенткою Львівського державного інститутуту прикладного і декоративного мистецтва з першого курсу долучившись до реставрації шпалер - спочатку під час літніх парктик, а згодом як старший науковий співробітник Львівської картинної галереї.

Детальніше »

Муращик Ірина Олегівна

Ірина Муращик народилась в м. Макіївці Донецької області. У 1982 р. закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (нині Львівська національна академія мистецтв). Вчилася у Карла Звіринського, Любомира Медвідя, Олега Мінька. З 1982 р. по 2003 р. викладала малярство у коледжі ім. Івана Труша. Тепер - доцент ЛНАМ (кафедра художнього текстилю).

Детальніше »

Дубовик Вікторія Степанівна

Дубовик Вікторія Степанівна народилася у Львові. У 1979 році закінчила Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва (нині ЛНАМ), кафедру художнього текстилю. З 1986 року працює на кафедрі художнього текстилю на посаді ст. викладача. З 1992 р. – член НСХ України. З 2006 р. – приват-доцен кафедри.

Детальніше »

Стеблій Галина Феодосіївна

Стеблій Галина Феодосіївна народилася у Львові. У 1978 році закінчила Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва (нині ЛНАМ), кафедру художнього текстилю. У науково-дослідному секторі з 1978 року пройшла шлях від художника до старшого наукового співробітника.

Детальніше »

Чабан Христина Карлівна

приват-доцент Чабан Христина Карлівна. Народилася у Львові. У 1983 році закінчила навчання на кафедрі художнього текстилю Львівського державного інституту прикладного і декоративного мистецтва (нині ЛНАМ). З 1993 року працює на кафедрі художнього текстилю (на посаді учбового майстра, викладача, старшого викладача).

Детальніше »

Горак Віра Іванівна

Закінчила Київський технологічний інститут легкої промисловості в 1977 р. З 1990 р. працює старшим викладачем кафедри художнього текстилю. Викладає технологію ткацтва на I та II курсах. Автор низки методичних праць з технології ткацтва.

Детальніше »

Пшеничний Дмитро Ярославович

Пшеничний Дмитро Ярославович - старший викладач кафедри художнього текстилю ЛНАМ. Член творчого активу Львівської обласної організації Національної спілки художників України. Член Української спілки іконописців (УСІ). У 2000–2002 рр. навчався у Косівському державному коледжі прикладного та декоративного мистецтва ім. Василя Касіяна на кафедрі художнього розпису (тепер відділ монументально-декоративного живопису).

Детальніше »

Кусько Катерина Сергіївна

Кусько Катерина Сергіївна народилась у м. Львові. Закінчила Львівську середню загальноосвітню школу № 28 з поглибленим вивченням німецької мови. У 2015 р. закінчила Львівську національну академію мистецтв (з відзнакою) та філологічний факультет (українська філологія) Львівського національного університету імені Івана Франка.

Детальніше »

Опарій Олександр Миколайович

Опарій Олександр Миколайович народився в 1973 році в с. Перехрестівка на Сумщині. 2001р. закінчив Миргородський державний керамічний технікум ім. М.В.Гоголя, відділ художня кераміка 2008р. закінчив ЛНАМ, відділення художній текстиль. На кафедрі Художнього текстилю працює з 2008р.

Детальніше »

Чала Олена Степанівна

Чала Олена Степанівна народилась та проживає у м. Львові. 2010 р. – закінчила Львівську національну академію мистецтв (ЛНАМ), кафедру художнього текстилю. З 2011 року працює на кафедрі художнього текстилю ЛНАМ завідувачем ткацької майстерні.

Детальніше »

Попова Анна Вячеславівна

Анна Попова – завідуюча ткацькою майстернею. 1986-1990рр. – Львівське училище прикладного мистецтва ім. Ів. Труша, відділ художнього текстилю. 1991-1997 рр. - Львівська академія мистецтв, кафедра художнього текстилю. Виставкову діяльність розпочала з 1991 року. Член НСХУ з 2002 року. У 2004 році отримала стипендію міністра культури Польщі «Gaude Polonia».

Детальніше »

Зальоток Олена Володимирівна

Зальоток Олена закінчила Львівську академію мистецтв у 2000 р. Член Спілки дизайнерів України. Член Правління Львівського регіонального відділення Спілки дизайнерів України. Працює у Львівській Національній Академії Мистецтв на кафедрі художнього текстилю – майстер виробничого навчання.

Детальніше »

Дацько Лариса Степанівна

Народилася у Львові. Має вищу технічну освіту та працює на посаді старшого лаборанта кафедри. Вже більше двох десятків років відповідально виконує свої обов’язки з документообігу. Брала активну участь в оформленні документації кафедри під час акредитації (2013-2014 рр.).

Детальніше »

Принада Ірина Миронівна

Принада Ірина Миронівна Працює в галузі нетрадиційного текстилю: текстильні декоративні панно, виконані в авторській мішаній техніці. Рік і місце народження – 1977 р., м. Львів. Освіта: 1995-2001 р. – Львівська академія мистецтв, відділ художнього текстилю.

Детальніше »

Цуркан Катерина Сергіївна

Катерина Цуркан є випускницею кафедри художнього текстилю ЛНАМ та аспірантури ЛНАМ (від кафедри текстилю). Лауреат премії «Молодий вчений». Учасник всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій; автор наукових публікацій.

Детальніше »