1 лютого 2017 р.

Виставка Факультету декоративно−прикладного мистецтва

виставка, декоративно-прикладне мистецтво

1 лютого в залах Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького відкрилась художня виставка факультету декоративно-прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, на котрій представлені кращі дипломні та курсові студентські роботи, творчі праці викладачів факультету.

Факультет ДПМ включає 5 кафедр. Серед них найдавніші, що виникли під час створення вузу в 1946 р.:  художнього текстилю, художньої кераміки, художнього дерева. А також кафедри художнього скла й художнього металу, котрі були організовані пізніше.

На виставці представлять свої твори народний художник України, лауреат Державної премії ім.Т.Г.Шевченка А.А.Бокотей, заслужені художники України О.В.Боньковський та О.В.Івасюта, заслужений діяч мистецтв України Т.Г.Печенюк, інші відомі в Україні та за її межами майстри декоративно-прикладного мистецтва, котрі багато років викладають художні дисципліни на факультеті ДПМ.

Унікальними творами, створеними у різних матеріалах, жанрах та стилістиках,талановита молодь — студенти та випускники факультету — продемонструє свою мистецьку ерудицію та ремісничий вишкіл, знання традицій та інноваційне мислення.

Виставка покликана продемонструвати рівень школи ЛНАМ в царині декоративно-прикладного мистецтва, здатність її вихованців творчо змінювати, модернізувати та інтелектуалізувати предметне середовище, занурювати відвідувачів у потік смислів та естетичної насолоди.

Декан факультету ДПМ Кусько Г. Д.