21 квітня 2017 р.

Виставкова діяльність Олександра Опарія

виставка, викладач, порцеляна

«Мої цьогорічні виставки – це підсумок роботи над розписом порцеляни надполивним розписом. Маючи досвід роботи на Полтавському та Городницькому фарфорових заводах з 2013 р. почав працювати над роботою з розписом порцеляни.

На виставках представлені порцелянові вироби з надполивним розписом – чайні та кавові сервізи, столові гарнітури, чайні та кавові пари. Також на виставці представлені роботи в стилі декоративного розпису на папері.

Так як з 1995 р. я збираю український народний одяг Середньої Наддніпрянщини музеї виявили бажання виставити комплекси святкового жіночого вбрання.

На виставці при церкві Святої Варвари у Відні окрім розписаних порцелянових виробів виставлені ткані серветки та рушники студентів кафедри художнього текстилю ЛНАМ».

Динаміка проведення виставок:

З 1 лютого по 26 лютого в Харківському художньому музеї ім. С. Васильківського тривала виставка «Мистецька феєрія Олександра Опарія». Порцеляна, декоративний розпис, народний одяг Середньої Наддніпрянщини з приватної збірки О. Опарія.

З 14 квітня по 19 травня – виставка «Мистецька феєрія Олександра Опарія» в Національному музеї українського народного мистецтва.

З 21 квітня триває виставка авторських робіт О. Опарія в рамках Фестивалю української культури у Відні, Австрія. Також на виставці представлені ткані серветки та рушники студентів кафедри Художнього текстилю та роботи майстрів з с. Петриківки – Галини Назаренко та Олени Ярмолюк.

Викладач каф. худ. текстилю Опарій О. М.